Qymyr te Plevljes Mali ZI

Shitet nga: Shuajbi 31 Krr 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet qymyri (Thengjill) nga Plevlja. Qymyri shitet me ton dhe me thase plastike dhe letre.

Qymyri eshte shume i paster dhe harxhimi eshte 2 here me i vogel se qymyri vendore.

Qymyri shitet ne dy madhesi:
1. Kocka te vogla si ne foto.
2. Pjese me te medha si ne foto.

Per me shume info, ju lutem me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim