RRYM DHE NXEMJE SOLARE; DYR AUTOMATIKE PER GARAZ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: F.Salihi : Elektro-Solartechnik 11 Maj 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Bejm Shitjen e Paneleve Solare per Prodhimin e Rrymes me Energji Solare si dhe nxemjeve Solare -Diellore-.
Videokamera Sigurie si dhe Interfona per shtepi si dhe Ndrtesa te mdha Afariste; Drita LED lloje te ndryshme .
Drita per Ndriqimin e Oborreve ,si dhe Rrugeve -Shtylla Solare LED.Komplet te Perfekcionuara.me Qmime te Volitshme Prodhim Gjerman. Dyer Automatike per Garazhda Private sie dhe Industriale .Montime Komplete si dhe Funksionim Komplet .
F.S Elektro-Solartechnik
Feim Salihi . Imail: f.salihi@t-online.de ...
München ,Deutschland
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim