Rrjeta ,tel dhe tel me gjemba te zingtuar-plasti..

Shitet nga: sp-teli 30 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Prodhojm rrjeta te zingtuara-plastifikuara me keto dimensione:
- Rrjete me dimensione te hokes 30 x 30 mm
- Rrjete me dimensione te hokes 40 x 40 mm
- Rrjete me dimensione te hokes 50 x 50 mm
- Rrjete me dimensione te hokes 60 x 60 mm
- Rrjete me dimensione te hokes 70 x 70 mm
Rrjetat jane te punuara me dimemsione te telit prej 1.7 mmm , 2 mm , 2.2 mm , 2.5 mm dhe 3 mm
Dimensionet standarde te rrollnes jane :
- 1.0 m naltesi x 30 m gjatesi
- 1.2 m naltesi x 25 m gjatesi
- 1.5 m naltesi x 20 m gjatesi
- 2.0 m naltesi x 15 m gjatesi dhe sipas kerkeses se konsumatorit.
Gjithashtu bejme shitjen edhe te telit me gjemba si dhe telit te plastifikuar dhe te zingtuar.
Tel. per kontakt : 044 266186 dhe 044 644 224
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim