Shes parfima t ndryshem t sjellun pej Gjermonie!

Shitet nga: Rraha 08 Mar 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes parfim t markes Hermes, voyage de hermes 100 ml 70 euro, Dolce&Gabbana 50 ml 35 euro, Aqua di Gio 40 euro 50ml, tani parfimin Cristiano Ronaldo 59ml 40 euro dhe shes edhe tre parfima Davidoffa ka 30 euro copen, dy ka 125ml per mashkuj dhe nja 100 ml per femra :)

Parfimat jon origjinal dhe i kom pru pej Gjermonie, i pres ofertat e juve :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim