Shesim thengjill *qymyr* <3

Shitet nga: Trim 21 Dhj 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shesim qymyr me shumic dhe pakic qymyri esht i kekut si dhe me thash 50kg per me shum kontakt:
044-869-749
045-897-840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim