Shesim thengjill *qymyr*

Shitet nga: Trimi 29 Dhj 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shesim thengjill te kekut me copa si dhe me thas per me shkum kontakt : 044-869-749
045-897-840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim