Shiten 4 Dritare te Lesnes.

Shitet nga: Agon 21 Sht 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten dritaret e firmes se njohur Lesna. Dritaret jane te ruajtura, vetem 1 vit kan qene te vendosura, kane nevoje vetem mi ly njeher dhe mi vendos. 4 Dritare jane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim