Vaj Argani baz 100% 10ml - Vaj per Fytyr

Shitet nga: Vaj Argani baz 100% 10ml - Vaj per Fytyr 03 Mar 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Produkti Nr.5:

Vaj Argani baz 100% 10ml
Përtërin qelizat dhe i jep elasticitet fytyrës duke e rigjallëruar atë. Nxit prodhimin e kolagjenit dhe si rrjedhoje parandalon shfaqjen e rrudhave. Forcon dhe hidraton flokët.
Çmimi 6.50 €

Kujdes:
për të siguruar për një produkt me cilësi të mirë për jetë të shëndetshme
të ruhet në një vend të ftohët dhe të thatë

Porosit mund ti beni ne Viber : +3 77 45 517 744
Çmimi 6.50 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim