Zbritje - Derë e bardhë -

Shitet nga: DizajnCompany 06 Tet 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Aksion , Derë e bardh - Me fuga , 3 bagllam , me iveric të plotë , dyert jan te lyera dhe llakirata , kan mundesi te lahen dhe mundsi shum e vogel per tu gërrithur.
Prodhim nga Europa.

, ne qmim Perfshihet edhe montimi
Na telefonini , gjendemi ne Podujevë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim