kreveta me shumic dhe packi

Shitet nga: kreveta 14 Pri 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
kreveta me shumic she pakic per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim