mall te ndryshem per IT,Telefoni dhe optik

Shitet nga: sami Lazimi 18 Shk 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Instrument mates rrjeti te telefonis Lantek dhe mall i ndryshem per IT,Optik dhe Telekom si psh:pick tail,peqkorda,konektor,konverter etj sipas listes te cilen mund tju ofrohet me email nese ju intereson per ndrim malli.pranojm veture te viteve 2007 e kendej ose banes 45-50m ne fushe kosove.Cmimet sipas marveshjes.
email:sami.lazimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim