9 COP VELLO te reja URGJENT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileshop Prishtina 11 Jan 21:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

900 EUR   1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
urgjentisht shes 9 cop vello te reja per arsye te mbylljes se aktiviteti Vellot jane te ardhura nga jasht me dogan te paguar te gjitha Shiten me nje qmim shume te volitshum total 9 cop vetem 900 euro

gjendemi ne prishtine mundeni mi pa kur te doni ose mund tju dergojm foto ne viber

tel 044334369

PO ASHTU BEJM NDRRIM VARSISHT PREJ INTERESIT (vetur, telefona, etj)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim