Biznesin

Shitet nga: Memetali 21 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Tekstil vetem per femna me kualitet te larte dhe marka te njohura.. per cdo informate me kontaktoni ne kete nr +38649666685 cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim