Farmerka te reja

Shitet nga: Kujtim 27 Sht 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Urgjent shiten farmerka te meshkujve (te rritur) 6 modele, cmimi shum I mire.vetem me shumice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim