Fusta nga Amerika

Shitet nga: Sevdije Lajqi 07 Nën 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Fustana solemn dhe elegant per shitje nga Amerika.

Shesim fustana me shumic dhe pakic.

Mund te kontaktoni ne nr. Tel ose ne Viber.

Na ndiqni edhe ne facebook.
https://www.facebook.com/fustanapershitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim