JAKNE FEMRASH

Shitet nga: Beni 22 Tet 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
JAKNE TE REJA FEMRASH me qmim shume te lire.....

. Qmimi i shumices eshte 4 euro

telefoni: 044 128 637 dhe .
044 313 917 . ..... ...... ne Gjakove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim