Jakne Ferrari

Shitet nga: Henor 06 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes jaknen Ferrari origjinal per fansat e Ferrarit te cilet nuk e kane ne koleksion jaknen.
Jakna eshte vesh vetem nje her ne diten qe e kam mar, eshte komplet e re me vula edhe krejt.
Nese jeni fans i Ferrarit do bindeni edhe vet kur te shihni. Jakna eshte kogja e rralle ne kohen kur ka qene Marlboro sponzor i Ferrarit.

Per me shume info kontaktoni ne telefon/viber/email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim