Jakne dhe kepuce te perdorura

Shitet nga: Enis 28 Mar 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Jakne lekures 15 cope x 6€ te ruajtura
jakne te ndryshme 34 cope 3€
Kepuc 58 cope 3€

tesha per motorre BMW 20 €
Pantolla 400 cope x 2 euro

cmimi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim