Jakne

Shitet nga: Mubarek 01 Tet 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes jaknen e kualitetit te lart per ndryshe eshte e fsk eshte shum pak e perdorur per me shum info
045 627 175
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim