Kmisha me shumic

Shitet nga: leutrim 09 Pri 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Kmisha me shumic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim