Kukulla per Butik

Shitet nga: xxx 10 Mar 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shes kukllat per butik per me shume info na kontaktoni ne viber +37745682681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim