MALL ME SHUMIC

Shitet nga: Asim 07 Gsh 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Ofrojm mall Kinez nga dubai

per dyqane gjitjqka 1 ero
Tekstil 1 ..3..dhe 5 ero
Tekstil shtepiak nga India
vesh mbathje

gjithashtu kerkojm distributor dhe perfaqesues.

per ma shum detaje mos hesitoni te na shkruani:
gold-worldtrade@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim