Mall me shumice dhe pakice

Shitet nga: Besi 11 Sht 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Malli I Ri ka ardhe me daten 5 Shtator 2016
Kemi mbi 100 artikuj
Kemi mbi 30.000 ton tesha
Disa nga artikujte jane
Dyshek Dormeo
Sfungjera
Set foltere
Tv te ndryshem
Piktuata
Pianino
Paterica
Tesha pune
Kepuca pune
Jorgana
Postava
E shume e shume artikuj te tjere
Gjendemi ne shipol
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim