Mall nga italia

Shitet nga: armend 01 Pri 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shitet nje butik komplet tesha te perziera, femra femij meshkuj, dimëror dhe veror, me te gjitha paisjet percjellese, raftet vareset, shtyllat dmth komplet, per arsye familjare,
nese deshironi te vazhdpni aty ku asht butiku me vazhdu tutje , eshte mundesia te vazhdoni vetem qeran, kushtet jan te mira dhe te lira

qmimi esht per komplet malli dhe paisjet 3000 euro, eshte mundësi diskutimi apo marrveshje,
per me detalisht ju mund te thirrni ne ket nr tlf 044292235
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim