Material smb per rroba te ushtris

Shitet nga: Selajdin 27 Shk 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
URGJENT !!!!
Material trikotazh me kilogram posedojm 1500 kg ngjyr e gjelbert es em be e cila mund te perdoret ektra per te mbrendshme ushtarake pjesa e poshtme dhe e eperme te gjata ose te shkurta.
Materiali eshte i klasit te pare
Karakteristikat : 225 gr per meter katror .
Gjeresia e rrollnes eshte 140 cm .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim