Ndrresa

Shitet nga: luta 29 Nën 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shes ndrresa te mbrendshme per femra te reja ne paket te ardhura nga gjermania qmimi shum i volitshum 045 556 336 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim