Ndrresa

Shitet nga: luta 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shiten ndrresa te mbrendshme per femra te ardhura nga gjermania qmimi shum i volitshum shiten me shumic
045 556 336
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim