Pambuku dhe tekstile materiale

Shitet nga: Aleksandar 04 Sht 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Ne jemi një kompani Almar-text së Shtipit Maqedonisë dhe tekstile pambuku tregëtare kanë

Single
Rip
Interlock
Conton Likra
Viscosa Likra
Futer
Polar

dhe të tjera

Tel 00 389 32 613-450
Mob 00 389 78 381-280

Aleksandar: flasin greqisht dhe anglisht maqedonase
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim