SECOND HAND - NGA ITALIA ( CREAM QUALITY)

Shitet nga: Vigan 11 Dhj 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes mallin second hand nga Italia, me kualitet te larte, mallin mund ta shihni edhe te ekspozuar, gjithashtu mund te beni porosi per mallin sezonal te deshiruar, per me shume info, kontakto ne 045 321 736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim