SHES MALLIN KOMPLET NGA ANGLIA - URGJENT

Shitet nga: Vigan 24 Gsh 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
SHES MALLIN KOMPLET NGA ANGLIA - URGJENT.
RRETH 1000 ARTIKUJ - MIX
CMIMI ESHTE SHUME I VOLITSHEM
045 321 736 - NR KONTAKTUES
Te interesuarit ju lutem me kontaktoni pas ores 17:00.
SHESIM EDHE PAJISJET PER TE INTERESUAR
RRAFTE, MBAJTSE, ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim