SHES MALLIN KOMPLET

Shitet nga: Vigan 24 Gsh 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
SHES MALLIN KOMPLET SECOND HAND TE ANGLISE / RRETH 1000 ARTIKUJ TE NDRYSHEM.
CMIMI ESHTE SHUME I VOLITSHEM !
Arsyeja: Mbyllja e lokalit
Te interesuarit te me kontaktojne pas ores 17:00 ju lutem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim