Shes teshat prej anglie me tiket

Shitet nga: Kastriot 03 Sht 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shes teshat edhe kukllat perfsgur ne foto qa shifen me bi qmim te arsyshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim