Shiten zbardhues per dhembe

Shitet nga: visar 16 Pri 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shiten zbardhues per dhembe te importuar nga Amerika, jane mjaft efikas dhe pa efekte anesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim