Textil nga Evropa

Shitet nga: Second hand 21 Nën 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes mbi 5000 copa veshje te ndryshme nga evropa,shumica jan te dores se dyt,por ka edhe te reja cmimi 0,50cent per cop nese i merrni te gjitha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim