Trenerka dhe maica te reja

Shitet nga: Burim 20 Nën 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes keta artikuj (çmimi për copë):

1. Maica (me jaka) "adidas": 51 copë - çmimi 4€

2. Maica "Gole Player": 18 copë - çmimi 3.5€.

3. Maica "Hello/NYO/London": 37 copë - çmimi 2€

4. Trenerka "Armani": 40 copë - çmimi 5.5€

5. Trenerka "adidas": 11 copë - çmimi 5.5€

6. Trenerka "lotto": 4 copë - çmimi 5.5€

7. Trenerka "FCB/FCM" : 4 copë - çmimi 4€

8. Trenerka "atic": 32 copë - çmimi 6€.

Nuk shiten një-nga-një por vetëm me seri (grup) siç janë paraqitur me larte.

Çmimi për të gjitha: 700€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim