Veshje nga Amerika dhe Zvicra, te dores se dyte

Shitet nga: Teuta 22 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Urgjentisht shiten veshje/rroba te dores se dyte, per femra kryesisht, por ka edhe te meshkujve. Ka edhe te dimrit edhe te veres. Jane me shume se 1 mije e 500 copa.
Kilogrami 2 euro, çmimi i padiskutueshem.
Malli gjendet ne Prishtine. Per me shume informata tel :044 451 283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim