hullahope geta Samanta, Sanja, Katarina, Samanta..

Shitet nga: Besian 14 Qer 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes me Shumice hullahope Samanta, Sanja, Anita, Katarina, Samanta BodySlim nga Anitex Beograd
Kemi ne dispozicion te gjitha ngjyrat dhe numrat nga te gjitha Hallahopkat
Me cmime me te volitshme ne Kosove.
Kontakt Viber 049303113
Gjindemi ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim