10 Filma ne USB 5 euro

Shitet nga: Genci 12 Mar 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Film
Ju qesim 10 filma ne USb tuaj. per vetem 5 euro qe mund te shiqohen ne televizionet flat
si dhe 100 kenga ne usb per 3 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim