Virtual Reality 3D + Wireless Bluetooth Controller

Shitet nga: Virtual Reality 23 Maj 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   49 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Film
Shes Virtual Reality 3D (VR),
Përjetoni lojërat, filmat dhe aplikacionet ne realitetin virtual, ne teknologjinë më të fundit që ju len me gojën e hapur.
Pajisja vjen me xhojstik.

Pajisja përkrahë telefonat nga 4.0 inch deri në 6.0 inch.

Këtu mund te shihni videot qe përkrahen nga YouTube ne formatin 360°: https://www.youtube.com/channel/UCzuqhhs6NWbgTzMuM09WKDQ

apo disa nga aplikacionet dhe lojërat: https://play.google.com/store/search?q=vr&c=apps

Te interesuarit te kontaktojnë ne numrin: 044457414 apo viber: +38649646566
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim