4 Berhringer Active EuroLive B212 + mixeta Djx75..

Shitet nga: Matian 13 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
4 Berhringer Active EuroLive B212 (1 box ) 550 Watt 2 way speaker system + mixeta Djx750 Behringer dhe paisjet tjera percjellse komplet 700 euro i diskutushem
Tel : 045643554
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim