Bejm Muzik Live per dasma dhe ahengje te ndryshm..

Shitet nga: Dibra 10 Mar 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Bejm Muzik me Dj Per Dasma Ahengje te Ndryshme Familjare Bejm Muzik Live Bejm Igjizim me Kamer Profesionale Fotografi Japim SHatora Karrika Tavolina me Qera TEL:045 588 737 Dj DibRa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim