Gramofonin me pllaka,kitaren eletrike dhe ate kl..

Shitet nga: Liridon 24 Shk 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shes gramofonin me pllaka,kitaren eletrike dhe ate klasike,altoparlantin e kitares.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim