Ipod Touch 2nd Generation

Shitet nga: IPOD TOUCH 16 Krr 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shitet Ipod Touch 8GB ne gjendje te rregullt. Ka WiFi dhe firmware 4.0, po ashtu edhe nje case/fotroll te mire ekstra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim