Kitarë elektrike Yamaha RGX220dz

Shitet nga: Arianit 05 Sht 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shitet URGJENTISHT Kitara Elektrike Yamaha RGX220dz, është në gjendje të rregullt..GRATIS - me kitarën edhe RRYPI, QANTA dhe një AKORDUES. Mund të kontaktoni edhe në Viber (049660505)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim