Kitara akustike sanqez

Shitet nga: Ferat 02 Sht 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shitet kitara akustike sanqez, nuk e kam perdor, e kam ble me shpres me u msu por nuk ia kam arrit dhe nuk po më shërben asgjë.
Është super e përshtatshme për profesionistët.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim