Kitaren elektrike dhe kitaren klasike,altoparlan..

Shitet nga: Albina 04 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shes kitaren elektrike dhe kitaren klasike,altoparlantin e kitares,gramofonin me pllaka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim