Kitaren elektrike dhe kitaren klasike,altoparlan..

Shitet nga: Arlind 07 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Shes kitaren elektrike dhe kitaren klasike,altoparlantin e kitares,grmofonin me pllaka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim