Magnat 3 copa zvuqnika 340Wdhe nje pojaqall toa ..

Shitet nga: Shkelqim 25 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Magnat dy copa me keto karakteristika
3-Way Bass Reflex
170/340 W - 4-8 ohm
19-35 000 Hz Sensitivity 91 dB


Magnat dhe nje me keto karakteristika
3-Way Bass Reflex
170/240 W - 4-8 ohm
22-35 000 Hz Sensitivity 91 dB


dhe TOA pa amplifier model a-1121
OUTPUT RATED 120w
MAX. 180W
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim