Pajisje Profesionale Per Studio

Shitet nga: Blerim 05 Gsh 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
Pajisje per studio ne shitje:

1. Monitora Profesionale per Studio - KRK Rokit 8 - 400€
2. Kartele e Zerit e Jashtme me Firewire - M-Audio Profire610 - 150€
3. Kartele e Zerit e Jashtme me cardbus (per laptop) - E-MU 1616m - 150€
4. Preamp dhe Kompressor - Behringer Ultragain pro mic2200 - 50€
5. Sint MIDI Kontroller me mbajtes - M-Audio keystation pro 88 - 200€
6. Mbajtes i MIkrofonit dhe Popfilter - 20€
7. Ndegjuse profesionale dhe kablla te studios te ndryshme - 20€

Krejt paijisjet jon ne gjendje te rregullt edhe te gatshem mu perdor.

Qmimi nese blehen krejt paisjet bashk = 850€
(Shiten edhe ndamas)


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim