Radio

Shitet nga: faton 11 Tet 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Muzikë
shes radi me ngu permes bllotuthit microsd e usb e aux i kom 2 copa ka 25 euro t zez dhe kuqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim